Dołącz do nas!

Kariera – oferty pracy

Rozwijaj się pod okiem doświadczonych ekspertów i pracuj dla TOPowych marek z Europy i całego świata

U nas czekają na Ciebie: wysokie wynagrodzenia, świetna atmosfera i praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Sprawdź aktualne oferty pracy i zdecyduj, czy chcesz do nas dołączyć.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy na stanowisku Mechanik/Elektromonter/Elektryk prosimy o przesłanie CV poprzez formularz kontaktowy. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Śledź nas na

Electrician With Tools Working Construction Site Repair Handyman Concept

Benefity dla pracowników

Co zyskasz

Herbal Tea 52kfj3q.png

Elastyczne godziny pracy

Oferujemy naszym pracownikom możłiwość ustalenia indywidualnego grafiku pracy w systemach 4/1 i 6/2.

Sport Cup Xl739u5.png

Premie i bonusy motywacyjne

Nasi pracownicy mogą liczyć na wysokie wysokie premie, bonusy oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Rocket K2pvhy9.png

Szerokie możliwości rozwoju i awansu

Największą wartość naszej firmy stanowią właśnie pracownicy. To dlatego nieustannie inwestujemy w edukację i poszerzanie ich kompetencji, a najlepszym zapewniamy regularne awanse.

Business Man K2pvhy9.png

Przyjacielska atmosfera

Firma jest dla nas niczym drugi dom. Dlatego robimy wszystko, aby panował w niej świetny klimat, a każdy pracownik czuł się “jak u siebie”.

Dołącz do naszego zespołu

Skorzystaj z wygodnego formularza i aplikuj na wybrane stanowisko.

Nie udało Ci się znaleźć ogłoszenia, które spełnia Twoje oczekiwania? Aplikuj spontanicznie, a być może przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę współpracy.

WYPEŁNIJ FORMULARZ, A MY SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY​

Twoje CV:
pl_PLPolish

Elektryk/Elektromonter

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych linii produkcyjnych, maszyn oraz urządzeń
  • Wykonywanie prac instalacyjnych, monterskich, ślusarskich
  • Uruchamianie maszyn, urządzeń linii zrobotyzowanych
  • Diagnostyka i naprawa usterek
  • Wykonanie, przebudowa, konserwacja i naprawa instalacji jedno- i trójfazowych
  • Instalacja dodatkowych punktów zasilania
  • Diagnoza i usuwanie uszkodzeń w instalacjach elektrycznych
  • Dobieranie odpowiednich zabezpieczeń w obwodach siłowych i oświetleniowych
  • Montaż rozdzielnic niskiego napięcia
  • Diagnoza i usuwanie uszkodzeń silników elektrycznych
  • Pomiary diagnostyczne instalacji elektrycznych oraz rezystancji uziemień
  • Instalacja i demontaż urządzeń elektrycznych małej i średniej mocy
  • Realizacja projektu zgodnie z założeniami projektowymi
  • Odpowiedzialność za powierzone mienie niezbędne do realizacji projektu
  • Zgłaszanie wszelkich uwag dotyczących danych projektowych bezpośredniemu przełożonemu
  • Praca na wysokości powyżej 3,5 metra

Pomocnik Elektryka

  • Montaż tras kablowych
  • Prace ślusarskie
  • Pomocnicze prace zlecone przez elektryka/elektromontera
  • Wykonanie, przebudowa, konserwacja i naprawa tras kablowych
  • Prace przygotowawcze pod montaż dodatkowych punktów zasilania
  • Prace przygotowawcze pod montaż rozdzielnic niskiego napięcia
  • Pomoc w instalacji i demontażu urządzeń elektrycznych małej i średniej mocy